files and folders and businessman in background with calculator in hands

Usługi

Podstawowy zakres usług to prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie wg autorskiego programu sprawozdań finansowych w xml,  oraz prowadzenie ewidencji podatkowych w postaci pkpir, ewidencji zryczałtowanych, rozliczeń w zakresie podatku VAT, rozliczeń w zakresie ZUS oraz prowadzenie płac naszym klientom.
Przez cały czas prowadzonej działalności gospodarczej zajmujemy się doradztwem w zakresie rachunkowości, nadzorem nad prawidłowo prowadzonymi księgami rachunkowymi u klientów,oraz wdrożeniem pełnej rachunkowości po przejściu z podatkowych książek przychodów i rozchodów.

Audyt sprawozdań finansowych, wykonywanie usług atestacyjnych i pokrewnych

W ramach podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych to jest ARCHES Spółka Biegłych Rewidentów Jankowiak i Partnerzy w Gdańsku przeprowadzamy badania sprawozdań finansowych w oparciu o najnowsze narzędzia informatyczne, których autorem jest właściciel ARCHES Biuro Finansowo Rachunkowe w Malborku. 

Business woman working with financial data hand using calculator

Odwiedź nasz sklep internetowy
i poznaj nasze produkty.

Wspomagające programy dla księgowych w postaci e Sprawozdanie finansowe, Rezerwy pracownicze, Odroczony podatek dochodowy to programy wspierające prace bilansowe w każdym podmiocie prowadzącym księgi rachunkowe.

Close Menu