files and folders and businessman in background with calculator in hands

O nas

Jesteśmy biurem rachunkowym, które oprócz  typowych spraw związanych z prowadzeniem doradztwa podatkowego i rachunkowością, zajmujemy się ekspertyzami finansowymi, wyceną przedsiębiorstw, odwołaniami od decyzji podatkowych audytem sprawozdań finansowych oraz wydawaniem własnych programów dla biegłych rewidentów oraz księgowych. 

Od szeregu lat opracowujemy programy dla audytu sprawozdań finansowych,  programy do pobierania prób w audycie. Udostępniamy  programy w zakresie elektronicznych sprawozdań finansowych w postaci xml. we wszystkich strukturach logicznych. Dostarczamy także programy takie jak rezerwy pracownicze, odroczony podatek dochodowy, jak i analizę finansową itp.

Nagłówek

Możliwość świadczenia szerokiego zakresu usług wynika z faktu, że siła tkwi w zespole w którym następuje poprawna komunikacja, zrozumienie i dbałość o rzetelność świadczonych usług tak, aby nasi klienci byli zadowoleni. 
Dbamy o to, aby zespół składał się z doświadczonych osób, które wiedzą co do nich należy. Ciągle podnosimy kwalifikacje, gdyż zmieniająca się rzeczywistość w zakresie wiedzy nie lubi zastoju.
Business woman working with financial data hand using calculator

Odwiedź nasz sklep internetowy
i poznaj nasze produkty.

Od 18 lat tworzymy autorskie programy dla firm audytorskich. Odwiedź nasz sklep.

Close Menu